X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Türk Lirası

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Misyonumuz
Teknolojinin gelişmişliğini, yenilikçi vizyon ve özgün çalışma prensipleriyle sunarak, etkin ve verimli hizmetler sunmak misyonuyla faaliyet gösteriyoruz. Kesintisiz ve güncel internet hizmetini en hızlı biçimde sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesiyle sunum yapıyoruz.

Vizyonumuz
Kurumsal piyasada iddialı bir konumda olmak ve pazar payını en üst seviyelere çıkarmak temel vizyonumuzdur. Ülkenin internet hizmetlerinde lider olmak hedefiyle kalite ve güven içerikli hizmetler sunuyoruz.

Firmamız Hakkında
Erasoft olarak; Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunmak maksadıyla 2009 yılında  faaliyete başladık, Sektöre başladığımız ilk günden bu yana kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmakla kalmayıp profesyonel yazılım ve tasarım ekibimizle tamamıyla yönetilebilir web siteleri yapıyoruz.

Amaç ve nitelikli hizmet anlayışımız ile eksiksiz şekilde faaliyet göstermeyi temel hedef ediniyoruz. Firmamız hizmetleri arasında; Kurumsal web tasarım ve programlama, E-Ticaret sistemleri, Hosting, Alan adı kaydı, VDS - VPs, Cloud server, SSL Satışları bulunuyor.

Türkiye’nin lider firması olma hedefiyle hosting ve yazılım sektöründe hizmet sunuyoruz. Kurumsal hosting pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra bireysel hosting pazarında da yatırım, çalışma ve projeler gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda da 1 günde web sitesi sloganıyla sektörel web sitesi paketleri sunuyoruz.

Hizmet kalitemiz ve yenilikçi vizyonumuz ile Türkiye ve Dünya’daki teknolojik gelişmeleri, internet çalışma ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve en yeni teknolojilere senkronize ederek faaliyet gösteriyoruz.

Firmamızın iş ortakları ve tedarikçi firmalar iş birliğinde özenli çalışma ve güven odaklı hizmetler sunuyoruz. Yazılım, donanım ve internet alanında en iyi firmalar ile çalışmalarımızı sunuyor, sizlere kesintisiz ve güvenilir internet hizmeti sunuyoruz.

Bireysel internet sistemleri ve kurumsal internet sistemlerinde her geçen gün hizmet ağımızı ve seçeneklerimizi genişletiyoruz. Sizlere daha iyi sunumları yapabilmek ve sorunsuz, eksiksiz internet hizmetleriyle faaliyet göstermek adına, yazılım uzmanlığında hem çalışanlarımız hem de tedarikçilerimiz ile nitelik sunmaya devam ediyoruz.

Müşteri destek sistemimiz ve kesintisiz erişim- iletişim ağımız ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sektörel alanlara göre ilgili mevzuatlar bazında çalışmalar, kurumsal standartlar ile hızlı ve yenilikçi iş çözümleri sunuyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz, servis ağı ve garantili ürün sunumlarımız ile sektörün lider firması olmak üzere internet ve portal hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’nin tüm bölgelerine, şehirlerine, bireysel ve kurumsal tüm hosting ve yazılım hizmetlerinde kesintisiz erişim hizmetlerimizi sunuyoruz.

 


Billing Software by WISECP
Top