Web Yazılım

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
Web Yazılım

Şimdilerde artık firmaların büyük bir kısmı, kendilerini, ürün ve hizmetlerini internet üzerinden diğer insanlara sunuyor. Bunun en büyük artısı ise hiç şüphesiz ki artık firmaların kendilerini çok daha geniş bir alana yayması. Böylece geçmiş dönemlerin tam aksine artık firmalar tahmin ettiklerinden de fazla kişiye ulaşıyor. Ancak bunun için öncelikli olarak kaliteli bir web tasarımına ihtiyaç duyarlar. Bunun temelinde yer alan web yazılım, internet sitelerinin oluşturulması esnasında sitenin bütün fonksiyonlarının oluşturulmasına verilen isimdir. World Wide Web adına hazırlanmakta olan internet siteleri için web yazılımı yapılabileceği gibi isteğe bağlı özel ağ ortamları için de web yazılımları hazırlanmaktadır.

 

Genel olarak web yazılımı istenilen amaca bağlı olarak basit bir sayfa şeklinde hazırlanabileceği gibi farklı ve gelişmiş komplike uygulamalar da web yazılım bünyesinde hazırlanabilmektedir. Günümüzde modern ve gelişmiş web yazılımlarının en büyük örneklerinin başında Facebook, Google, Yahoo gibi günlük olarak tekil milyonlarca ziyaretçiyi bünyesinde barındıran siteler gelmektedir. Bu siteler yalnızca belirli bir alandaki insanları değil dünya üzerindeki herkesi başarılı bir şekilde kendilerine çekmeyi de başarırlar. Farklı amaçlar için web tasarım işlemlerinde kullanılmak üzere web yazılım dillerine ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde en fazla kullanılan yazılım dilleri ise VB.NET, PHP, JAVA ve C# olarak bilinir.

 

Firmaların web tasarımı konusunda kaliteli yerler ile çalışmak istemesinin pek çok farklı etkeni bulunmakta. Bunların başında ise oluşturulacak web sitesinin bütün browserlarda çalışmasını istemeleri. EraSoft olarak yapmış olduğumuz web yazılımlarımızın tamamı şimdilerde kullanılan en büyük arama motorlarının hepsinde herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyor. Üstelik bu esnada ortaya çıkartılacak web siteleri yalnızca bilgisayarlar üzerinde kullanılmıyor. Aynı zamanda cep telefonu ya da tablet gibi pek çok farklı platformda da kullanılabilir. Böylece firmaların internet siteleri istenilen her yerde kullanılmasına da imkan tanıyor. Bilinenin aksine pek çok farklı konu ile alakalı yazılım kodlama işlemi yetkili ve deneyimli ekip elemanlarımız tarafından çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Böylece yalnızca firmaların tanıtım işlemleri değil, aynı zamanda personel takip sistemleri, muhasebe programları gibi pek çok farklı konu ile alakalı hizmet vermekteyiz.

 

Sizlere yalnızca web yazılımı ve tasarımı hizmetlerini sunmuyoruz. Bunlarla birlikte firmalarını arama motorlarında mümkün olan en üst sıralara çıkartmak isteyen kişilerin bu isteklerini yerine getirmek adına SEO çözümleri ile onların karşısındayız. Günümüz dünyasında artık en önemli olan şeylerin başında, tanınabilirlik geliyor. Çünkü özellikle de büyümek isteyen markaların online platformlar üzerinden kendilerini tanıtabilmesi demek, kısa süreler içerisinde istemiş olduğu popülariteye, dolayısıyla satış oranlarının artmasına yardımcı olacaktır. Bu konuda yeterli oranda bilgisi olmayan kişiler ise vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kısa bir süre içerisinde siteler istenilen yüksek başarı oranlarına erişmiş oluyor.

 

İnternet üzerinden satış yapmak isteyen ancak bunu nasıl yapacağını bilemeyen kişilerin isteklerini yerine getirmek adına web yazılım hizmetinin yanında sunmuş olduğumuz e-ticaret hizmetimiz ile artık küçük ya da büyük demeden firmalar istedikleri ürünlerini çok kolay bir şekilde satışa sunabiliyor. Sosyal medya içerisinde çok daha etkin bir şekilde yer almak isteyen ancak bunu nasıl yapacağı ya da nereden başlayacağı konusunda bilgisi olmayan, bu konuda profesyonel hizmet almak isteyen kişiler sosyal medya için ihtiyaç duydukları her türlü konuyu kolayca sona erdirebiliyor. Hizmetlerimizi teker teker satın almak istemeyen kişiler ise onlara sunmuş olduğumuz 3 farklı paket arasından istediklerini seçerek bunların bünyesinde yer alan hizmetlerden faydalanabilirler.

kocaeli_de_web_tasarim_web_site_ve_web_hosting_cozumleri_firmaniza_ve_isteklerinize_ozel_sunuyoruz_f47a2314baef106cbdffe4068365438a.jpeg