Sosyal Medya

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
Sosyal Medya

İnternet, günümüzde birçok kişinin hayatı olacak kadar önemli bir hale gelmiş durumda. Öyle ki bu kişiler günlerine sosyal medya hesaplarını inceleyerek başlıyor, yaşadıkları her gelişmeyi bu platformlar üzerinden insanlara sunuyor. Ve bunun sonucunda da sosyal medya platformlarının her birinin milyarlarca üyesi bulunmakta. Son dönemlere bakıldığı zaman artık firmaların da kendilerini tanıtmak adına yalnızca web tasarım yapmadığı görülebilmekte. Milyarlarca kişinin her gün giriş yaptığı sosyal medya, artık firmaların en büyük reklam alanlarından bir tanesi oldu. Firmalar, kendi isimleri ile açmış oldukları hesaplar sayesinde bir taraftan yaptıkları çalışmaları insanlar ile paylaşırken diğer bir taraftan da ürünlerinin tanıtımlarını buradan gerçekleştiriyor.

 

Böyle olunca da artık sosyal medya uzmanlığı diye farklı bir sektör ortaya çıktı. Bu sektör içerisinde firmaların sosyal medya üzerinden tanıtımları yapılmakta, buradan elde edilecek sonuçlara bağlı olarak da gerekli olan noktalarda değişimler gerçekleştirilmektedir. Lakin sosyal medya denildiği zaman birçok kişinin aklına çok basit işlemler geliyor. Çünkü bir sayfa yönetmek web tasarım işlemlerinden çok daha kolay yapılıyor ve hesap açıldığı anda onlara göre milyonlarca kişi bu sayfaları hemen beğeniyor. Ancak gerçekte işler böyle yürümüyor. Arama motorlarını düşünün. İnsanlar gerek duygu ve düşüncelerini paylaşmak gerekse ürün satışı yapmak adına farklı internet sitelerini hazırlayarak bu siteleri kullanıma açıyorlar. Ancak farklı kişiler bu konuları içeren aramalar yaptıkları zaman onlara belirli bir sıralamada bu web sitelerini sunuyor.

 

Sitelerin belirli bir sıralamaya girmesindeki etkenlerden bir tanesi, web tasarımı konusundaki başarısı. İnsanlar da ilk sıralarda yer alan internet sitelerine giriyor ve diğer siteleri es geçiyorlar. Bundan dolayı da web sitesi hazırlatan firmaların en büyük amaçları, Google aramalarında ilk sıralarda yer almak. Bunun için çalışmalar yaptırır ve sonuçları an be an takip ederler. Şimdilerde aynı çalışma sosyal medya için de geçerli. Yalnızca burada web tasarımdan ziyade sosyal medya hesapları için özel çalışmalar yapılıyor. Firmaların sosyal medya hesapları ile alakalı yapmış oldukları en büyük yanlışlardan bir tanesi ziyaretçileri için uygun bir sayfa hazırlayamamaları.

 

Firmaların sosyal medya hesaplarına bakıldığı zaman ya aşırı soğuk ya da aşırı laubali olduğu görülebilmekte. Bunun sonrasında insanlar kimi zaman firmalar ile alakalı sorulara cevap bulamıyor kimi zaman da firmaların ciddiyetinden şüphe edebiliyor. Burada yapılması gereken en önemli şey, sosyal medya için profesyonel bir hizmet yapılmasını sağlamak. Erasoft olarak son dönemlerin yükselen değeri olan sosyal medya konusunda var olan tecrübemizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Firmalar ile alakalı istenilen her türlü bilgiyi insanlara sunmak adına öncelikli olarak sizlerin isteklerini inceliyor ve en uygun sonuçları elde etmek için gereken hazırlıkları yapıyoruz. Sonrasında ise sıra sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya geliyor.

 

Yapılacak olan paylaşımların tamamı, firmaların sosyal medyada profesyonel ancak yüksek müşteri ilişkilerine sahip olunacak şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. Firma sahiplerinin yapmaları gereken tek şey ise olumlu geri dönüşleri incelemek. Sosyal medya danışmanlığı gibi son dönemlerin en fazla bilinen ve tercih edilen sektörlerinden bir tanesi ile alakalı başarılı hizmetler almak isteyen firmalar tarafından tercih edilen ekiplerimiz sayesinde artık firmaların başarıları oldukça hızlı bir şekilde artıyor. Hangi sektörde olunduğu fark etmeden artık isteyen her firma, kendini bu alanda insanlara tanıtabiliyor. Üstelik bu tanıtım esnasında paylaşılacak olan her türlü bilgi; oldukça kısa süreler içerisinde milyonlarca kişiye erişiyor ve bu sayede de firmaların reklamları yapılmış oluyor. 

kocaeli_de_web_tasarim_web_site_ve_web_hosting_cozumleri_firmaniza_ve_isteklerinize_ozel_sunuyoruz_a7a80077c83634f74e6dcb06961a6308.jpg