Kurumsal Kimlik

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
Kurumsal Kimlik

Hangi sektör içerisinde olursa olsun hiç fark etmez, bir firmanın kendini çevresinde bulunan diğer insanlara ifade etme biçimlerine genel olarak kurumsal kimlik adı verilmektedir. Firma, kendini dışarıda temsil ederken kendini nasıl algılatmak istiyorsa, buna uygun olarak yapması gereken bazı çalışmalar bulunmaktadır. Geçmiş dönemlerde kurumsal kimlik denildiği zaman insanların akıllarına yalnızca kartvizitler geliyordu. Firma sahipleri firmanın ismi ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizitler ile kendilerini tanıtmayı planlıyorlardı. Ancak günümüzde bu durum değişti. Özellikle de internetin hiç olmadığı kadar ön plana çıkması ile birlikte firmalar kendilerini hem bulundukları çevrede hem de online platformlar üzerinden tanıtmak zorundalar. Ancak bunun için yalnızca kaliteli bir web tasarımı yetmiyor.

 

Bunun nedeni ise web tasarımın aslında kurumsal kimlik içerisinde yalnızca bir etken oluşu. Bunun dışında birçok farklı etken, firmaların kendilerini tanıtmalarını sağlamaktadır. Artık firmaların tamamı, kendilerini anlatacak ve yaptıklarını özetleyecek farklı tasarımların peşindeler. Onları farklı kılacak, müşterilerine ve hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayacak olan bu noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir. Klasik, herkesin bildiği şeylerden ziyade farklı tasarımlar; her zaman insanların dikkatlerini çekmeyi başarmaktadır. Genel olarak kurumsal kimlik içerisinde amblem, kurumsal kimlik tasarımı ile bunun baskısı, tabela gibi birçok farklı faktör bulunuyor. Bunların kusursuz bir şekilde hazırlanması ise sanıldığı kadar kolay değildir. Daha öncesinde bu konuda herhangi bir çalışma yapmamış olan kişilerin yapacakları hazırlıklar ne kadar istenirse istensin arzu edilen sonuçlara erişemeyecektir.

 

En basit tabir ile web tasarım işlemleri yapılırken öncelikli olarak firmanın yapmış olduğu çalışmalar incelenmeli ve daha sonrasında da bu çalışmaları mümkün olan en uygun şekilde internet sitesi içerisine yerleştirilmelidir. Yapılacak bu çalışmaların SEO uyumlu olması sonrasında da site Google aramalarında ilk sıralardaki yerini alacaktır. Ancak kurumsal kimlik işlemleri bununla sınırlı değildir. Bir firmanın profesyonelliği, kendine ait ürünleri ile ölçülmektedir. Özel bir kurumsal kimlik tasarımına sahip olmayan firmalar, kısa süreler içerisinde müşterileri tarafından sıradanlıkla eşdeğer tutulur. Bunun meydana gelmesini engellemek isteyen firmalar ise bizleri tercih ederek bu konuda en önemli adımı atmış olurlar.

 

Yılların beraberinde getirmiş olduğu deneyim ile kurumsal kimlik adına insanlara istediklerini başarılı bir şekilde vermeyi hedeflemektedir. Geniş bir hizmet ağına sahip olduğumuzdan, sizlerin kurumsal kimliğiniz ile alakalı aklınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını henüz siz sormadan vermeyi hedefliyoruz. Gerek web tasarım gerekse kurumsal kimlik ürünlerinin tamamı, bünyemizde başarılı bir şekilde hazırlanarak sizlere sunulur. Üstelik her bir firmaya özel kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır. Tasarım işlemi öncesinde sizinle iletişime geçilmekte ve istediğiniz tarz ürünlerin ortaya konulması adına çalışmalara başlanılmaktadır. Yapılacak tasarımların baskı işlemleri, en son kalitede hazırlanır. Bu sayede baskılar firmaların kalitelerini gözler önüne sermeyi de başarıyor.

 

Kurumsal kimliklerin tasarımı sonrasında ise isteğe bağlı olarak tabela hazırlama işlemlerini de sizler için kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerde en temel amaç ise markanızın en iyi şekilde kendini temsil etmesini sağlamak. Eğer ki bu konuda daha öncesinde herhangi bir çalışma yaptırmadıysanız ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız; deneyimli uzmanlarımız size her konu ile alakalı bilgilendirmektedir. Böylece sizler ne tür bir çalışma yaptırmak istiyorsanız, bununla ilgili kafanızda yer eden görüşleri uzmanlarımıza iletebiliyorsunuz. Bunun sonrasında da sizlere nelerin yapılması gerektiği ve işlemlerin hangi aşamalardan oluşacağı gibi konular hakkında bilgiler veriliyor. Bir süre sonrasında ise artık her zaman istediğiniz kurumsal kimliğe kavuşmuş oluyorsunuz.

kocaeli_de_web_tasarim_web_site_ve_web_hosting_cozumleri_firmaniza_ve_isteklerinize_ozel_sunuyoruz_c49d41b2a5eeb590c9b107561c99408b.jpg