E-Ticaret

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
E-Ticaret

Alışveriş yapmak, dünya üzerinde insanların en fazla yaptığı ve asla vazgeçemediği tutkulardan bir tanesi. İnsanlar genel olarak ihtiyaçlarını karşılamak adına gerek bulundukları yerlerde gerekse uzak mekanlarda araştırmalarını yaparak alışverişlerini yapıyorlardı. Günümüzde ise artık bu durum değişti. İnternetin yayılmaya başlaması sonrasında artık insanların büyük bir kısmı alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştiriyor. Öyle ki artık mağazaların büyük bir kısmı satış işlemlerini yalnızca fiili anlamda gerçekleştirmiyor. Kaliteli bir web tasarıma sahip olan siteler de kısa süreler içerisinde insanların ilk olarak tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Şimdilerde ise e-ticaret sektörü, daha öncesinde olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı. İnsanlar artık en ufak bir alışveriş yapacakları zaman dahi bulundukları yerden ayrılmayarak istedikleri her türlü şeyi kolayca satın alabiliyorlar.

 

İnsanların e-ticaret konusundaki bu yüksek isteği doğrultusunda da artık onlarca farklı markaya ait e-ticaret sitelerini görmek mümkün. Bu durum bir taraftan oldukça faydalı iken diğer bir taraftan da çok ciddi bir rekabet ortamının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Çünkü insanlar genel olarak kaliteli ve kullanışlı bir web tasarımı bulunan markaları tercih ediyorlar. Bunu bilen firmalar da artık bu konuda yetenekli olan kurumlar ile çalışarak mümkün olan en iyi sonuçları almak adına araştırmalarını yapıyor. Günümüzde artık birçok farklı konseptte e-ticaret sitesi bulmak mümkün. Ancak bu sitelerin tamamı kesinlikle kullanışlı değil.

 

Bundan dolayı da markaların e-ticaret sitesi ile alakalı araştırma yaparken çok dikkat etmesi gerekiyor. Hazırlanacak olan web tasarımı sonrasında müşteri eğer ki bu siteyi rahat bir şekilde kullanamazlarsa, satışa sunulmuş olan ürünlerin kalitesi ne olursa olsun asla istenilen etkiyi elde edemeyeceklerdir. Böylesi bir durumun meydana gelmesini engellemek adına hazırlanacak olan e-ticaret sitesinin mutlaka müşterilerin isteklerini karşılaması gerekmektedir. Bu konuda herhangi bir bilgisi ya da araştırması olmayan kurumlar ya da kişiler ise Erasoft olarak insanlara sunmuş olduğumuz paketleri ayrıntılı olarak inceleyebilirler. Bünyemizde yer alan paketlerin en büyük özelliklerinin başında, isteklerine en uygun özelliklerin belirli şekillerde sıralanması geliyor.

 

Firmalar böylece kendilerine en uygun olduklarına inandıkları e-ticaret sitesi paketini ayrıntılı olarak inceleyerek kolaylıkla bunlar arasından seçimlerini yapabiliyorlar. 3 farklı web tasarım seçeneği arasından yapılacak seçim esnasında kafanıza takılabilecek soruların tamamı da yine internet sitemiz üzerinden sizler ile buluşuyor. Paketlerin kapsamış olduğu konuların tamamını Erasoft olarak tüm şeffaflığı ile sitemiz aracılığı ile sizlere sunuluyor. Üstelik isteyen kişiler, her bir paketin altında demo talebi isteğini bize iletebilirler. Bu talep için isim soyisim, eposta adresi, telefon numarası, firma ya da kurum adı, teklifin istendiği paket türü ve yapılan iş tanımı ile alakalı olan gerekli bütün bilgilerin doldurulması gerekiyor. Bunların eksiksiz bir şekilde yazılmaması sonrasında demo talebi işleme alınmayacaktır.

 

Her 3 pakette de kurulum bedeli, hazır tema seçeneği, domain+hosting, trafik/sunucu kullanımı ve web/hosting alanı sınırsız ve ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte her bir e-ticaret paketi ile birlikte sizlere teknik destek imkanı verilir. Web tasarım hizmeti almaya başladıktan sonra istediğiniz her an paketler ile alakalı oluşabilecek sorunları gidermek adına sizlere yardımcı olmaya devam edecektir. Sitenin kurulması, işleyişin nasıl olacağı ile alakalı istediğiniz her türlü bilgi kolaylıkla sizlere ulaştırılacaktır. En uygun fiyatlara yıllar boyunca sahip olduğumuz deneyimler arasından seçimlerini yapmak isteyen herkes, Erasoft tarafından verilmiş olan hizmetleri seçebilecektir. Bu sayede de e-ticaret konusunda en büyük firmaların arasındaki yerini de almış olacaksınız. 

kocaeli_de_web_tasarim_web_site_ve_web_hosting_cozumleri_firmaniza_ve_isteklerinize_ozel_sunuyoruz_39332a06cea3696b5b3c09b27d5dfcba.jpg