BLOG

Profesyonel ekibimiz ile mutluluğunuz için çalışıyoruz
kocaeli_de_web_tasarim_web_site_ve_web_hosting_cozumleri_firmaniza_ve_isteklerinize_ozel_sunuyoruz_813eee826b760454d0d2fbcd1c80fb81.png

2015 'de Web Tasarımı Neler Bekliyor

2014 yılında mobil kullanımın, masaüstü kullanımını geçtiğini gördük ama hala bir çok insanın mobil web tasarım ve web uygulamalarından haberi yok. Çoğu kuruluş web tasarım çalışmasının ardından ilk olarak kendi masaüstü bilgisayarlarında test ettikten sonra ikinci aşamada mobil uyumluluğu kontrol etmektedirler.

2015 yılında Google'ın mobil uyumluluk kurallarını getirmesiyle mobilin gerekliliği daha çok anlaşılır oldu ve "öncelik mobil" akımın da büyük ilerlemeler yaşandı.

 

"Flat Tasarım" her sitede kullanılıyor olabilir ve fark yaratmak istiyor olabilirsiniz ama bu sade buton ve çizgilerin arkasında hızlı site yapısı, algı kolaylığı ve mutlu kullanıcılar var. Basitlik sadece moda değil, gelecektir. Bu akımın devam etmesini umuyoruz. Bu akım web tasarım alanında üstün kaliteye ve kullanıcı deneyimine önem veren büyük ve mantıklı düşünen kuruluşlar için daha ve daha fazla yaygın hale gelecektir.

kocaeli web tasarım

Günümüzde web tasarım ve mobil uygulamarın arasında tasarım farkının azaldığını görüyoruz. Yeterli zaman ile web tasarım ve mobil tasarım arasında fark tamamen kaybolacaktır.